Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
0.00  s DPH
  • Zobraziť

Služba Depo

 

Čo je DEPO?

  DEPO je služba, ktorá zabezpečí príjem zásielok, transport a výdaj zásielok, príp. výdaj zásielok na dobierku pre zákazníkov e-shopu. Prednosťou služby DEPO vo vzťahu k zákazníkovi je komfortné prevzatie zásielky. Zákazník sa nemusí prispôsobovať kuriérovi, ani čakať v dlhom rade. Zásielka bude čakať na zákazníka na výdajnom bode až 7 kalendárnych dní.

Ako DEPO funguje?

  Postupnosť je jednoduchá. Vaši zákazníci si v e-shope zvolia ako spôsob dopravy službu DEPO. Následne si vyberú jeden zo 170 výdajných bodov po celom Slovensku. Najčastejšie sú to predajne s novinami, časopismi a tabakom GGT.

Kto prevádzkuje DEPO?

  Prevádzkovateľom služby DEPO je spoločnosť Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. Na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1990 a v súčasnosti je najväčším distribútorom periodickej a neperiodickej tlače na Slovensku.

Čo ponúka DEPO zákazníkom?


¥    DEPO je najlacnejšia služba zabezpečujúca komfortný, rýchly a bezpečný výdaj zásielok na trhu. Ponúka možnosť parkovania (nákupné centrá), dlhé otváracie hodiny, výdaj zásielok aj cez víkend.

¥    Zákazníci si môžu vybrať až zo 170 výdajných bodov po celom Slovensku.

¥    Zákazníci sa nemusia prispôsobovať kuriérom, ani čakať v dlhých radoch. Zásielka si na nich počká až 7 kalendárnych dní. Vyzdvihnú si ju, kedy chcú a kde chcú.

¥    Automaticky zabezpečíme SMS notifikáciu zákazníkom. SMS zašleme v momente, keď príde zásielka na zvolený výdajný bod. V predposledný deň prevzatia zásielky posielame zákazníkom SMS správu a v posledný deň ich kontaktujeme telefonicky. KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o.
Sasinkova 5, 811 08 Bratislava, tel.: +421 2 50227 225, e-mail: spn@spn.sk

JavaScript musí být povolen